SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa me ni qmim shum tvolitshme banesa gjindet ne rruge
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '15
ID e produktit :
74990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me ni qmim shum tvolitshme banesa gjindet ne rrugen kryesore te kolovices afer shkolles t'Gjelbert .Banesa osht ne gjendie tmir nuk ka mobile ka ballkon dhe vend per parking te mjaftushumm per qmim te volitshme ose per me shum info mund te kontaktoni ne numrat 044-196-115 dhe 049-219-750
Informata rreth publikuesit
Elton
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »