SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
75001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera. Banesa ndodhet ne Dardani perball shkolles fillore Dardani kati i 5-te lifti punon. Banesa ka dy dhoma dhe kuzhinen eshte teresisht e mobiluar. Preferohen familjar
Informata rreth publikuesit
Kole
Prishtinë
044 117 330
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »