SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shtije
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
75003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banes perball shkolles metobajraktari 80m2 ka 2 dhoma gjumi salloni me kuzhin dhe koridor me banjo. Eshte e mobiluar per me shum info/044765588
Informata rreth publikuesit
olili
Prishtinë
0441765588
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »