SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 60m2 me qira te Xhambazt, Bregu i Diellit.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
75018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 60m2 me qira te Xhambazt, Bregu i Diellit.
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 300euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212

- Nje dhome dite
- Nje kuzhine
- Nje dhome gjumi
- Nje banjo
- Nje terase
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »