SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesen luksoze me qira ne l. e spitalit
Çmimi :
€299.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
75034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne L. e Spitalit afer eulex-it, Kati i 1-rë me 67m2 banim dhe 28m2 teras..
Ndertim i ri, Vend i qetë per banim. pamje e mire.
Banesa posedon;
-Dhome dite me kuzhin
-Dhome fjetje per prinder
-Dhome fjetje per femije
-Koridor
-Banjo
-Ballkon
E mobiluar komblet me mobilje te reja, ekstra e rregulluar.
Banesa eshte shume e ngroht, eshte e izoluar shume mire
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EXTRA
Ngrohje qendrore vetanak
Uje 24h
Parking (garazh nentokesore, personale)
Roje(sigurim)
E siguruar me nje derë para deres se hymjes ne banes.
banes, banes me qira, shtepi, shtepi me qira, shitje, banes per
Informata rreth publikuesit
buli
Prishtinë
044550274
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »