SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET LOKALI 70 m2 te qafa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '17
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
75065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali 70 m2 lokali esht i ri dhe pa perdorur ende

te interesuarit mund te lajmrohen

045 200 110
+37745200110
Informata rreth publikuesit
Hasan
045200110
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »