SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia në Shitje
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
ID e produktit :
75080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia me 3 ari oborr.

Shtëpi dy kate me rreth 185m2 të banuara .

Kati përdhes i shtëpisë posedon bodrum me sipërfaqe prej 25m2 dhe Garazhë me mbi 50m2.

Kati i parë posedon: sallon , kuzhinë, një banjo , një shpajz dhe një terasë të madhe.

Kati i dytë posedon: tri dhoma gjumi dhe një dhomë pune.

Dyshemeja në katin e parë e tëra parket dhe pllaka të kualitetit të lartë,dyshemeja në katin e dytë e tëra llaminat , dyer prej druri dhe dritare të plastikës.

Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë, frunizimi i ujit i dyanëshëm: ujësjellës dhe bunarë, nxemje qendrore.

Shtëpia gjendet në lagjën “Bregu i djegur”

Çmimi i shtëpisë është 120.000 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »