SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ LOKAL ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '15
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
75125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qera ne qender te Prishtines ne rrugen Rexhep Luci/Simon Shiroka. Objekti posedon 70m2 dhe eshte i gatshem per perdorim.

Emri i pronarit: Faik Retkoceri
Numri Kontaktues: 044 115 408
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
044115408
Rr.Rexhep Luci/Simon Shiroka, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »