SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 400 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '15
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
75170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali 400 m2 i kompletuar i gjithi me te gjitha pajisjet . I pajisur me leje ndertimi , trualli edhe me Hipoteke ... Lokali ka ashensor te jashtem vetem per lokalin sic e shihni ne foto ...Lokali ndoshet ne shengjin te Lezhes pra ne Shqiperi . Eshte ne katin e fundit te pallatit me pamje nga deti . Pallati esht ai ne foto dhe lokali ndodhet ne katin e fundit ,ashensori eshte funksional... Bardhok Jushi +355684743865 ....
Informata rreth publikuesit
Danjel
Prishtinë
Lezhe Shqiperi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »