SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne Gerrmi
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
75288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me qera ne Gerrmi
Shtepia gjindet ne Sofali ma saktesisht 50 metra larg antenes Siperfaqja 150m2
Renditjet:
Kati i pare
-Sallon me kuzhin
-Shpajz
-Banjo
Kati i dyt
-3 dhoma qdo njera me ballkon te vetin
-Banjo
Shtepia eshte mobiluar ne menyre modere dhe ne stilin kanadez
Shtepia ka oborr mbrapa dhe perpara,perafersisht 1 ari e gjysme jon vetem oborr mrapa dhe perpara Shtepia ka garazh
Lagjjaneshte e qete dhe shum e pershtatshme per banim
Uje 24 or me rezervar
Kemi nxehmje qendrore me pelet por kemi edhe kamin
Kemi makin te larjes te teshave po ashtu makin tlarjes se enve
Kemi orbitrekun , kabllovik, wifi
Cmimi 1000 euro me marrveshje
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »