SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 280m2 + 120m2 lokal te Tregu i Gjelbert
Çmimi :
€460,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:23
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
75290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 280 m2 plus 120m2, mbrapa Tregut të Gjelbert. Shtepia eshte 3 kateshe, ka perdhesen dhe dy kate.
Kati perdhese- lokali 120m2
Kati i parë- salloni, kuzhina, 2 dhoma gjumi, banjo, terasa e madhe Kati i dytë- 3 dhoma, banjo dhe terasa, nuk ështe përfunduar Qmimi eshte 450.000euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »