SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjensioni Omega fton per bashkepunim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
ID e produktit :
75301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni "Omega" fton per bashkepunim te gjithe pronaret e banesave,shtepive,lokaleve, objekteve dhe pasurive te tjera te patundshme ne Prishtine, te cilet jane te interesuar te shesin ose te japin me qira pronat e tyre te na kontaktoktojne ne nr e meposhtem:
+377 (0) 45 40 12 12
+377(0) 44 51 85 50
+381 (0) 38 22 66 78
+377 (0) 44 75 58 59
+386 (0) 49 41 31 58
Kosovë 10000 Prishtina
www.Omega-Ks.com 
omegaprishtina@gmail.com
www.facebook.com/omegakosova?ref=hl 
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »