SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet Banesa me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
75304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen me Qera prej 78 m2.Banesa eshte krejtsisht e re pa banuar ashkush ne te ,
banesa gjendet te Komplexi FAT-GROUP te Barnatorja afer Sherbimimit te Urgjences te Viva Fresh Store dhe Fakullteti FAMA.
Banesa eshte ne katin e katert 4 modern i mobiluar me te gjitha pajisjet .Banesa i ka kete renditje nje 1 salon 1 kuzhine dhe 1 nje dhome te fjetjes me klimatizim dhe nxemje qendrore.Lift modern dhe ballkon me pamje fantastike kah Lindja.
Cmimi eshte sipas marreveshjes.
Telefoni; 044 /523 283
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »