SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES URGJEND BANESEN NE ULPIANE^
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
44 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
75308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjentisht banesën në lagjen Ulpiana. Banesa ka 50 m², me këtë renditje:

-Dhomë dite,
-Kuzhinë,
-Dhomë gjumi,
-Banjo,
-Koridor,
-Ballkon dhe
-Shpajz.

Banesa gjendet në katin e 3t, dhe posedon të gjithë infrastrukturen e nevojshme për jetes si, ujë dhe ngrohje nga kyqjet e qytetit. Gjendet në pjesën më të mirë të lagjes Ulpiana, pranë shkollës fillore "Hasan Prishtina, tregut "Ulpiana", Hotel Goldenit, Mozzart caffes, dhe Spitaleve të qytetit. Është e rinovuar dhe e izoluar totalisht si mbrenda ashtu edhe jashtë ( e fasaduar ).Banesa shitet me mobilje dhe presim të na lajmërohen vetëm të interesuarit serioz.

Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
o.dhur.44
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »