SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa Nr 044 427 179
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
75309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 100 m2 ne qender te podujeves

Banesa ka : Sallon,Kuzhin me shpajz , 2 dhoma gjumi 2 koridor 2 banjo 2 terrasa Banesa eshte komplet e rinovuar ndertim i vjeter dhe posedon gjitha dokumentet Cmimi sipas marrveshjes
Informata rreth publikuesit
Murat
Podujev [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »