SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
79 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon
ID e produktit :
75333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa
banesa posedon dy dhoma gjumit ,sallon kuzhinë se bashku,banjo,dhe tarase. ka edhe garazhden me nje shpajz ne podrum.
banesa eshte komplet e mobiluar,
banesa eshte ne katin e gjashtë.
ka ashensore,uj 24 ore rezervaret i ka ne podrum.
nxemjen me rryme
pranojme ndonje ndrrim me ndonje banes me te madhe qe ka 4 dhoma gjumi.
qmimi eshte komplet me mobile sikur eshte ne foto,te gjitha jane te reja
banesa gjindet ne kompeksin dino te mati 1
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Ferizaj
044202085
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »