SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Motel dhe Restaurant ''Kulla e Gurit ''
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
75356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
JU LUTEM LEXONI TE GJITH TEXTIN !
Ofertat Absurde Ju lutem leni anash !! Mos Shpenzoni me thirr !!

Shitet lokali afarist "kulla e gurit " i cilli gjindet ne vitomerice te pejes . Lokali shitet me toke (30Ari ) e cilla eshte shum e pershtatshme edhe per banim . Lokali eshte aktualisht i leshuar me qera dhe eshte gjithmon Aktiv . Lokali ka siperfaqe mjaft te rendesishme dhe gjithashtu posedon 4 dhoma pushimi per klient . Vetem toka vlen 120.000 euro pothuajse lokali vjen falas . Ofertat e qmimeve qesharake ju lutem kaloni rrugen . Numri kontaktus : 0041 76 2202908 (Viber , Whatsapp etj ) dhe 00 377 44415172. Ne rast interesi ju lutem nje sms ne numrin e zvicrres dhe do ju kontaktojm . Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besim
Lausanne, Switzerland
044415172
Vitomerice - Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »