SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 63m2 në shitje mrapa Res. Rings (te Policia).
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
75368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 63m2 në shitje mrapa Res. Rings (te Policia).
Banesa gjendet menjëherë mrapa Restaurant Rings (Përballë Stacionit Policor 92).
Banesa është në katin e II-të dhe ka 3 njësi.(ka pamje nga dy parkingjet që gjenden në lagje).

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Kuzhinë me trepezari
1. Dhomë gjumi
1. Banjo
1. Podrum (16m2) me dokumeta
Banesa ëshë në gjendje të mirë, ka ngrohje qëndrore nga TERMOKOSI si dhe ka vend të mjaftueshëm parkingu.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »