SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET BANESA ME QIRA -BREGU I DIELLIT KATI I PARE
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
75409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
IPET BANESA ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT PERBALLE BANESAVE TE BARDHA TEK POZHEGU BROTHERS. KATI I PARE, 60m2. E MOBILUAR NE TERESI DHE UJE 24 ORE. NDERTIM I RI.
OFROHET PER QIFTE OSE FAMILIAR
Informata rreth publikuesit
Niki
Prishtinë
044-184-780
PERBALLE BANESAVE TE BARDHA [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »