SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE FUSHKOSOVE-TEK APOLLONIA^
Çmimi :
€56,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
75444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa, 96 metra NETO, e cila gjindet rruges per Fushkosove, me konkretisht ndertim i Tregtise, kompleksi 'Apollonia 1'. Banesa gjindet ne katin e 4, nuk ka ashensor, eshte e mobiluar ne teresi dheka kete renditje:
a.-salloni
b.-kuzhina (bashke me sallon)
c.-3 dhoma te gjumit
d.-banjo
e.-2 terasa

E veqanta e baneses osht nje kat nje banes krejt ne at hymje jane 5 banesa. Banesa ka pamje nga Lindja dhe nga Perendimi.
Uji eshte i lidhur me Batllave dhe ka 24 ore. Aty prane eshte ndertu edhe Qerdhja per femije!
Banesa eshte blere nga 'Tregtia' e paguar tersisht.
Bej ndrrim me banes ne Prishtine ne lagjet: Tophane, Lakrisht, Tasligje Dardani, Ulpijane. Diferencen e paguaj me para kesh, normal me qmim te volitshem.

Qmimi dikund 56 mije me mobile, pa mobilje 51 mije! Banese mund te perkthehet ehde te qitet menjehere ne emrin e bleresit!

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555(viber)
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com
o. mua.vib..
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »