SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Qender te Prishtines
Çmimi :
€118,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
75457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Qender te Prishtines, banesa gjendet mbrapa "Rings"-it, eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 63m2 ne dokumente. Banesa ka kete renditje: Dhome dite, kuzhine te vecante, nje dhome gjumi, banjo, dy ballkone si dhe bodrumin prej 16m2. Cmimi eshte 118.000 euro.
Na kontaktoni ne nr:
+377(0) 44 51 85 50
+377 (0) 45 40 12 12
+381 (0) 38 22 66 78
+377 (0) 44 75 58 59
+386 (0) 49 41 31 58
Kosovë 10000 Prishtina
www.Omega-Ks.com 
omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »