SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepine
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '15
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
75591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepine me 4 dhoma dhe nje banjo ! 2 dhoma gjumi nje dhome per musafir dhe nje sallon me kuzhine e perbashket! shtepia gjendet ne rrugen Kurtish Hasani ne prizren .
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
adrian
Prizren
044600559
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »