SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Shtëpia me Qera ne Lagjen Vetërrnik Perball servisit Peugeot.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
75639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Shtëpia me Qera ne Lagjen Vëterrnik perball servisit Peugeot.

¤ Shtëpia osht ndertim i Ri.

¤ info:

Shtëpia ka 2 kate plus përdhesa (Podrumi)
4 Dhoma te fjetjes secila me Ballkon
1 Sallon me kuzhine dhe Ballkon
3 Banjo
Nxemja qendrore me naft dhe me dru
Uj 24 or pa nal kurr
Parking i veqant per vetur (mrena oborrit të shtepis) Max 2 Vetura
Dera e hymjes e blindume
Asfalti deri afer hymje se shtepis
Përdhesa (Podrumi) ka Hyrje të veqant
Siperfaqen e ka shum te mir
Oborr dhe gjelbrim jashtzakonisht te mir
me një fjal osht e pershtatshme dhe e gatshme per banim.

¤Shtëpia Leshohet Per Familjar ,Qifte apo Qdërkombetar.

¤Shtëpia ka te përfunduar Kuzhinen komplet dhe 3 Banjot, dmth osht Gjysem e mobiluar.

Qmimi 500 euro për Muaj ose me Marrëveshje.

¤informata të tjera: Tel: 044167702.
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Prishtinë
Lagjja Veterrnik. [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »