SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
75645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesë me qira. Banesa posedon tri dhoma gjumi, dhomën e ndejës, dy banjo dhe terasën.
Banesa ndodhet në katin e dytë përball Restoranit "Dubrovnik"
Informata rreth publikuesit
Edmond
Prishtinë
+37744125912
Su 4/1 D1 No4 Dardani Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »