SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE BREG TE DIELLIT-TE KOMPLEKSI "LULE DIELLI"
Çmimi :
€71,280.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
99 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
75683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne lagjen Bregu i Diellit me saktesishte ne Kompleksin banesen "Lule Dielli". Banesa gjindet ne katin e I eshte e mobiluar pjeserisht dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
kordor
banjo
teras

Cmimi i banesen eshte 720 euro/m2 qe ne total i bije 71 280 euro i diskutueshem.

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate

Kontakti nga ora 09:00 - 20:00

mob: 044 968 171

049 838 866

e-mail: bledi-estate@hotmail.com

viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »