SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA TE POSTA E MADHE NE ULPIANE^
Çmimi :
€74,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
75686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa, e cila gjendet tek Posta e madhe ne Dardani, ne Rr: “28 Nentori”- ne Prishtine. Banesa eshte 60.54 m2 NETO, e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

a.-me nje sallon,

b.-nje dhome gjumi,

c.-nje banjo,

d.-kuzhina,

e.-nje ballkon.

Ne kat te saj hyn edhe bodrumi i perbashket, gjindet ne katin e 6, ka lift qe funksionon 24 ore dhe nxemese qendrore. Ka pamje nga shkolla fillore “Dardania”. Perparesi tjeter e saj eshte afersia me qender me c’rast edhe vleresohet si Qender. Afer ka QMF, Posten e madhe, “Kurrizin”, cerdhen, dy shkollat fillore “Dardania” dhe “Xhemajl Mustafa”. Per te interesuarit, cmimi eshte 74 000 euro.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com

o.jeh.44.fun.pg
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »