SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa nё Fushё Kosovё
Çmimi :
€38,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
75747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa nё Fushё Kosovё me sipёrfaqe prej 75m2, nё katin e tretё e cila gjendet nё afёrsi tё shkollёs fillore ”Mihal Grameno”. Banesa ka sallonin, kuzhinёn, dy dhoma gjumi, depo, banjo standarde, ballkon etj. Banesa ёshtё ndёrtim i ri dhe e banueshme. Mundet menjёherё tё kaloj ne pronёsi tё blerёsit. Ka pamje shumё tё mirё.
Tel. 044 11 56 46
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »