SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Viti i ndërtimit :
2005
ID e produktit :
75754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne rrugen Permet Vula afer Qarshise Vjeter, e cila gjendet ne udhekryq dhe posedon 2,60 ari. Pervec shtepise egzistuese, oborri eshte i pershtatshem per ndertim lokal dhe shtepi. Cmimi me marreveshje. Nr, kontaktues: 049 41 41 50, 049 675 232, 044 188 670;
Informata rreth publikuesit
eca
Gjakovë
044 188 670
Rr. Permet Vula [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »