SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toka ne Çagllavic afer Media Center, 3.5, 7 dhe 15 Ari
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '15
Madhësia :
1500 m²
ID e produktit :
75763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka ne Shitje ose ndrrim per material ndertimore.

Toka eshte 1km larg rrethit te Çgllavices, 1 km larg lagjes Nic,1 km larg Rruges Prishtine-Gjilan dhe 400 metra larg Media Center.

Parcela pesedon gjithe infrastukturen e nevojshme te cilat mund te i shihni edhe ne foto.

Parcela mund te ndahet edhe ne pjese me te vogla 3.5 ari, 7 ari, 10.5 ari dhe 15 ari.

Pranojme edhe ndrrim per material ndertimor.

Per te interesuarit mund te ofrojme edhe projekt per shtepia ne keto parcela.

Çmimi eshte 9000 por eshte i diskutueshem.

Telefoni per kontakt. +377 44 603 101
Informata rreth publikuesit
Florian
Gjilan
Çagllavice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »