SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Kurriz Dardani
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
75984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Kurriz Dardani ne katin VI. ka gjithsej 60m dhe eshte komplet e renovuar, ka nje dhome dite me kuzhine, dhome fjetje, banjo, ballkon, paradhome dhe nje shpajz.. Bejm edhe ndrrim me ndonje banese e cila posedon dy dhoma gjumi. na kontakoni ne tel apo viber
Informata rreth publikuesit
Aroma Kirby
Prishtinë
044221963
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »