SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe, 55m2, kati 2, lagja Arberia afër Pandora Tower. 250€
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
7614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe, 55m2, kati 2, lagja Arberia afer Pandora Tower. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo dhe korridor. Komplet e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »