SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRUALL PREJ 25 ARI, NE SHKABAJ ```
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:13
ID e produktit :
76201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET PARCELA PREJ 25 ARI NE PERIFERI TE PRISHTINES, SAKTESISHT NE SHKABAJ.E NJEJTA MUND TE NDAHET EDHE NGA 5 ARI. PARCELA KA KOMPLET INFRASTRUKTUREN DHE IPET LEJA PER NDERTIM INDIVIDUAL NGA KOMUNA E PRISHTINES SEPSE E NJEJTA ESHTE NE PLANIN URBANISTIK TE KESAJ KOMUNE.
PO ASHTU PRANOJ EDHE BANES DERI NE 3 DHOMA GJUMI NE PRISHTINE.
PERKTHIMI I PARCELES BEHET MENJEHER.

Çmimi 8900€/ari

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
SHKABAJ [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »