SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
-Shiten 10 aritoke afer zones Prishtina e re ne Hajvali.
Çmimi :
€21,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:06
ID e produktit :
76212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shiten 10 aritoke afer zones Prishtina e re ne Hajvali.
-50m vij ajrore nga pallati i drejtesis
-Parcella ka rruge me kadaster.
- Posedon dokumentacion te rregullt dhe perkthimi behet menjehere.
-plani rregullativ per ndertim te nalt
Qmimi eshte 21.000 euro per ari, qmimi i dikutueshem

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PADUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
Informata rreth publikuesit
Holding
Prishtinë
044521055
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »