SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE MATI1-TE SPITALI TURK-KAH BANESAT E BARDHA^
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
128 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
76213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 128m2, e cila gjindet ne lagjen Mati1, kah Banesat e Bardha, me konkretisht 150 metra perfundi Spitalit Turk. Banesa eshte e mobiluar komplet dhe ka kete renditje:

-salloni
-kuzhina
-3 dhoma te gjumit
-banjo
-korridori
-2 terasa

Cmimi eshte 90 mijë euro komplet me mobilje!

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20:
045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
o.Lua.44.vib.

Facebook:Patundshmeri Search Estate
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »