SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JAP LOKAL ME QERA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '15
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
76214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me Qera Lokalin 84m2 te Santeia afer Ringsit, saksishte ishe Lokalin "Lulishtja Kalia"Lokali eshte i renovuar dhe eshte i pershtatshum per gjdo bisnes. mun te kontaktoni edhe ne vaiber +37744198556
Informata rreth publikuesit
besi
Vushtrri
044/049-198-556
TE SANTEIA [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »