SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trualli ne shitje.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
ID e produktit :
76221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Shitet trualli ku gjindet larg 5 km larg Graqanices ne fshatin Livagje.
*Siperfaqja: 14 ari
-Cmimi: 2500/ari
-Trualli gjindet afer rruges ka kanalizim,instalimin elekrik dhe i posedon te gjitha dokumentat.Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »