SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHESIM TROJE TE LIQENI I BATLLAVES ZBRITJE Kompezim veture te re dhe banese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 07:45
ID e produktit :
76224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Placi deri 7 ari 1600 per ari
Placi malli 2 hekter 45 ari 800 per ari ne totalle
nese ndahet mbi 50 ari qmimi per ari 2500 ari
Nese mirret kejte sip varion qmimi
Dokumentacioni rregullohet mbrenda dites placet jane prone private....
Kontakti ne email fatosi.hoxha@gmail.com
Prese blerse potenciale ...
qmimi munde te ndryshoje ne baze te marveshjes me blersine

viber 049 89 89 67 kontakte
Informata rreth publikuesit
Fatos
Prishtinë
049 898967
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »