SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera ne lagjen Dheu i Bardhe Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
76235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qera ne lagjen Dheu i Bardhe ne Gjilan,
banesa ka 1 dhome te fjetjes , sallonin , koridorin , banjon , 2 ballkona ,dhe nje shpajs. Mund te kontaktoni ne numrin 045 240 142
Informata rreth publikuesit
Steven
045 240 142
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »