SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall ne Podujeve 16 ari 1 km prej qytetit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '15
Madhësia :
16 m²
ID e produktit :
76253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 16 ari truall ne rrugen: Nazim Gafurri ne Podujeve. Toka gjendet perball ish Fapolit tash Terminali 100 metra prej rruges kryesore. Rruga eshte e asfaltuar.
Toka eshte e legalizuar per ndertim d.m.th ka leje ndertimi. Qmimi eshte i volitshem.
Numrat Kontaktues: 045-911-488 dhe 049-854-445 + Viber.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
045911488
Rruga: Nazim Gafurri Podujeve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »