SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banes 72m2 kati 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
76264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banes ne Prizren ne katin e 1-re ne rrugen 17 nentor afer shkolles Matilo Goreci. Eshte e pershatshme per banim apo lokale, ordinanca etj. Eshte 72 m/2 eshte shume funksionale ka 2 dhoma gjumi, nje banjo, koridori, dhoma e ndenjes me dere e lidhur me kuzhine dhe ka nje aneks(shpajz) me dere. Banesa mund te shitet me mobilje ose pa mobilje m'varet prej marveshjes.
Cmimi sipas marveshjes.
044/523-622 049/246-355
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »