SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te TRE SHISHIRAT
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
76306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Pershkrimi i baneses
-Kati i II-te
-Rendtija: 2 dhoma,sallon me kuzhine,banjo dhe ballkon
-Banesa nuk posedon nxemje qendrore


Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
TRE SHISHIRAT [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »