SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ne Tophane, 62m2, kati i pare, me dyer dhe dritare t
Çmimi :
€46,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '15
ID e produktit :
76342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Tophane, 62m2, kati i pare, me dyer dhe dritare te mbrojtura, e mobiluar.
Banesa ka sallaon, dhome gjumi, banjo, shpajz, ballkon, kondicioner.
Cmimi per m2 te mobiluar 800€ ndersa
Cmimi per m2 te pamobiluar 750€.
Informata rreth publikuesit
Toni
Prishtinë
049771140
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »