SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira per ( 24h+ ) te S. e Sportit
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
76378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira në lgjen S. Sportit per nje dite (24h) e me shume, banesa posedon 1 sllon me kuzhinë, 1 dhoma të fjetjes, koridor dhe banjo, banesa është e mobiluar komplet.

Çmimi per 24h: 30euro

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »