SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia 268m2 ne Lagjen Amerikane.
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:21
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
268 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
76409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia 268m2 ne Lagjen Amerikane.
Shtepia eshte tri katshe, ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, tri terasa, ka podrum, garazhe dhe nje ari oborr.
Çmimi i shitjes eshte 350000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja Ndërkombëtare [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »