SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e gatshme te Parku i qytetit në Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
76443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti banesor"Parku 1".
Banesa nr.3,hyrja 2, kati 1.
Banesa posedon:Dhomën e ditës,dhomën e fjetjes, banjon, depon dhe terasën.
Kontakti: Bujar Behluli 049 114 297
Informata rreth publikuesit
Shqipe
Prishtinë
Rr.Idriz Seferi pn [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »