SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e gatshme në Gjilan te parku i qytetit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
76446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti banesor"Parku 1".
Banesa nr.2, hyrja 1, kati 5.
Banesa posedon: dhomën e ditës me kuzhinë, dhomën e fjetjes, banjon dhe terasën.
Kontakti Bujar Behluli 049 114 297
Informata rreth publikuesit
Shqipe
Prishtinë
Rr.idriz Seferi pn [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »