SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e gatshme për banim te parku i qytetit Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
76452
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti banesor"Parku 1".
Banesa Nr.1, hyrja 1, kati i 4.
Banesa posedon:dhomën e ditës me kuzhinë + terasa, 3 dhoma tjera, një banjo, depon dhe garazhën.
Kontakti Bujar Behluli 049 114 297
Informata rreth publikuesit
Shqipe
Prishtinë
Rr. Idriz Seferi pn [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »