SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 95m2 në shitje në lagjen B. i Diellit.
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:43
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
76464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 95m2 në shitje në lagjen B. i Diellit.
Banesa gjendet afër poliklinikës Zatriqi (100m larg Sh.F. Ismail Qemaili), është në katin e II-të dhe është I pozivionuar Jug-Perëndim.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
2. Ballkona

Banesa ka parking të mjaftueshëm, ka ujë 24orë si dhe është në vend ideal për jetesë.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »