SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA APO KAT SHTEPIE ME HYRJE TE NDARE IPET ME QIRA ```
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:31
ID e produktit :
76640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TE PARKU I QYTETI BANESA APO KAT SHTEPIE, SHTEPI LUKSOZE ME HYRJE TE NDARE IPET ME QIRA. SECILA DHOME KA BANJO TE NDARE, PLUS BANJO E PERBASHKET NE KORRIDOR. BANESA ESHTE NE KATIN E DYTE, NE CMIMIN E QIRASE HYJNE EDHE SHPENZIMET E RRYMES DHE NGROHJES. BANESA KA SALLON KUZHINE DHE DY DHOMA GJUMI.
NDERTESA ESHTE SHTEPI E NDARE NE BANESA.
QIRAJA 700EURO (ME RRYME DHE NGROHJE).


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »