SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QIRA TE KATER LLULLAT KATI I DYTE ```
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:24
ID e produktit :
76641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESA ME QIRA TE KATER LLULLAT KATI I DYTE.
BANESA KA SALLON ME KUZHINE DHE DY DHOMA GJUMI.

QIRAJA 300EURO

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »